Partia Demokratike e Kosovës

LAJMET E FUNDIT


Kryetari Veseli e quan Hero të popullit shqiptar Senatorin Dole

18.01.18

Kryetari Veseli: Nasim Haradinaj të reflektojë nga fyerja e Ambasadorit!

18.01.18

Kadri Veseli: Jonuzi ka qenë një prej veprimtarëve më të ndershëm

18.01.18

Kryetari Veseli kujton vëllezërit Gërvalla dhe Kadri Zekën

17.01.18

Kryetari Veseli, ka bërë homazhe para përmendores së Heroit Kombëtar, Gjergj Kastriotit Skënderbeut

17.01.18

Kryetari Veseli dënon vrasjen e Ivanoviqit, kërkon sa më shpejt të arrestohen autorët

16.01.18

Deklaratë e Kryetarit Veseli për gjendjen shëndetësore të ish-Kryeministrit Isa Mustafa

15.01.18

Kryetari Veseli: Varret e Reçakut presin drejtësi

15.01.18

Kryetari Veseli shpreh ngushëllime për Basri Çapriqin

15.01.18

Kryetari Veseli takon Ambasadorin Delawie: Partneriteti me Amerikën është i përhershëm

13.01.18