Partia Demokratike e Kosovës

LAJMET E FUNDIT


Veseli: Mujë Krasniqi ishte inspirim për UÇK-në

14.12.17

Kryetari Kadri Veseli, vizitë zyrtare në Britaninë ë Madhe

13.12.17

Sadikaj e Dreshaj takojnë strukturat e PDK-së në Istog

12.12.17

Lladrovci uron Bekim Jasharin për emërimin kryetar të Skenderajt

12.12.17

Veseli e Zaev diskutojnë për thellimin e bashkëpunimit ndërshtetëror

12.12.17

Veseli: Kosova ia ka treguar botës talentin dhe shpirtin sportiv

11.12.17

Beqir Sadikaj: Koalicioni me AAK-në në Istog, në interes të qytetarëve

10.12.17

Veseli: VV vodhi vota në Prizren, do ta dërgojmë në Kushtetuese

08.12.17

A do të ketë zgjedhje nëse dështon demarkacioni, flet Kadri Veseli

08.12.17

Reagim i Degës së PDK-së në Prizren

04.12.17