Partia Demokratike e Kosovës

LAJMET E FUNDIT


Kryetari Veseli përgëzon Kuvendin e Maqedonisë për miratimin e Ligjit për gjuhën shqipe

11.01.18

Kadri Veseli: Mbi dramën e Gjykatës Speciale

08.01.18

Kryetari Kadri Veseli uron besimtarët ortodoksë për Krishtlindje

07.01.18

Kryetari Veseli: Në festa duhet të kujtojmë njerëzit që dhanë gjithçka për liri

31.12.17

Kryetari Veseli në Prizren në prag të ndërrimit të motmoteve (Foto)

30.12.17

Kryetari Veseli feston me fëmijët e Down Syndrome Kosova

30.12.17

PDK-Dega Prizren: Urime dhe Gëzuar Viti i Ri 2018!

30.12.17

Kryetari Veseli uron vitin e ri, PDK drejt fuqizimit në dobi të vendit (Foto)

30.12.17

Kryetari Veseli për Krishtlindje nderon katër dëshmorët dhe familjen Lleshi

25.12.17

Kryetari Veseli uron Krishtëlindjet

24.12.17